logo
bannerbg bannerbg bannerbg bannerbg bannerbg bannerbg bannerbg bannerbg
leftBg rightBg



Peter Persson
Fastighetsmäklare

”P”, som han kallas av de flesta, VD på Jakobssons. Som den stabila ”Bjärepåg” han är tar han sig an alla uppdrag med en härlig entusiasm. Mottot är -Ingenting är omöjligt!

Mobil: 0708-691635
E-post: peter@jajab.se



John Arvid Jakobsson
Bouppteckning, Testamente & Gåvobrev

Arbetsmyra som känner sitt Bjäre väl efter mer än 50 år i yrket. Svingar gärna sin golfklubba på Torekovs GK när han inte arbetar.

Mobil: 0706-634900
E-post: ja@jajab.se



Oskar Persson
Fastighetsmäklare

Högskoleutbildad fastighetsmäklare. 5:e generationen, som med god lokalkännedom och stor ödmjukhet tagit sig an vår vackra halvö. Bra mentorer i mor, far och morfar.

Mobil: 0702-775575
E-post: oskar@jajab.se



Erik Lundvall
Fastighetsmäklare

Fd. Bankman med god förankring på Bjäre. Med stor social kompetens och erfarenhet tar Erik sig an din fastighetsaffär med entusiasm och engagemang.

Mobil: 0733-442304
E-post: erik@jajab.se



Maria Persson
Ekonomiansvarig

Fjärde generationen, och den som håller ordning på oss andra, kontoret och ekonomin. Tittar till sommarhus och fotograferar vackra miljöer.

Mobil: 0739-457900
E-post: maria@jajab.se



Mariana Brorsson
Assistent

Kontorets allt-i-allo, med ansvar för reception och marknadsföring. Har hög servicenivå och ett glatt humör.

Telefon: 0431-36 35 00
E-post: mariana@jajab.se



Anna Gustavsson
Fastighetsmäklare

Anna har tidigare arbetat på bank och har stor insikt i mäklarbranschen. Noggrann och serviceinriktad tjej som känner sitt Bjäre väl.

Mobil: 072-4020199
E-post: anna@jajab.se

Båtsmansgatan 14, 269 77 Torekov . tel 0431-36 35 00 . fax 0431-36 39 65 . e-post info@jajab.se